| Ramonika_3365 a întrebat:

>Heeey; d. Voi ce stiti de 2012? Se spune ca se sfarseste lumea sau ca trecem intr. o alta perioada;]. Ce catastrofe credeti ca o sa fie? Voi ce stiti de toata chestia asta ca 2012?:-ss

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Am mai explicat la cativa si iti explic si tie.Nu e vorba despre sfarsitul fizic, ci despre cel spiritual.In 2012 vei trece spiritual intr-o stare mai buna sau intr-o stare mai proasta depinde de faptele tale.Nimeni nu stie cand se va sfarsi lumea cu adevarat.
Bye!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic. Daca am sa mor, asta e. Daca nu, la fel
De parca daca m-as da eu de ceasul mortii s-ar schimba cevaoh go on

| TeoPT a răspuns:

Stiti de ce se sfarseste calendarul mayasilor in 2012? Pentru ca s-au plictisit sa tot scrie la el si s-au gandit sa faca ceva sa nu fie uitati niciodata. E o posibilitate. laughing

Superstitiosilooooooooor straight face

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ca e o tampeniewinking

| aLLii a răspuns:

Aberatzii straight face
Nu o sa se intample nimic happy

| CobraLeon a răspuns:

@sadgirl Cum sa fie furtuni solare doar in Marea Britanie!? Daca vor fi vor afecta toata plantea nu numai Marea Britanie.

Faza cu 2012 nimeni nu stie exact ce se va intampla...insa nu e bine sa stai cu sufletu la gura ca vine nu stiu ce sfarsit.

| sadgirl_9460 a răspuns:

Hey poti sa stai linistita nu s-au mai auzit nici un zvon nimic pentru 2012 se pare ca totusi in 2013 vor fi explozii solare dar in marea britanie deci stai linistita nu va fi mai nimic pentru ca pe noi nu ne va afecta. prea tarebig grin

| timioros a răspuns:

In 2000 sa anuntat ca va fi sfarsitul da nu so intamplat. acum un an s-a spus ca in 2012 va fi sfarsituu. acum se zice ca in 2013 va fi sfarsitul. tot se anunta ca va fi sfarsitul da nu este. stai linistita, poate se va intampla ceva dar no sa murim. poate o sa se schimbe vremea. nu stiu. dar no sa murim

| cat_7753 a răspuns:

Pai din cate am auzit se pare ca ni s-a schimbat planu' murim in 2013 hai maaa astea's aberatii noi nu stim ce o sa se intamplemaine si stim ce va fi in 2012

| iahim97 a răspuns:

Calendarul pe care lau facut maiasii acum multe mii de anii se sfarseste pe 21 decembrie 2012. De ce? Pentru ca nu au mai avut chef sa scrie mai departe, cea ce e absolut normal doar no sa scrii un calendar de 1 milion de ani. si lumea se sperie de acest fapt. eu sincer cred ca nu o sa se intample nimic pentru omenire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012 = manipulare, insa curand se vor intampla foarte multe, si nu au vreo legatura cu aceasta poveste, priveste in jurul tau, cugeta putin la rece si poate iti vei da seama.

| Dany_9812 a răspuns:

Mie mi-a spus profa de isto ca cica o sa fie ceva... dar in 2013... ceva cu alinierea planetelor. poate se mai face un film. 2013 laughing)