| protector a întrebat:

Cum cuceresc o fata? Imi este colega si sunt superior tuturor din clasa, am nevoie de autor, imi place mult de ea :/ Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu poti sa o cuceresti. Poti sa iti arati interesul pentru ea, si poate sa te placa pentru ceea ce esti. Fii tu insuti, daca joci un rol se va vedea ca esti nesincer si chiar daca va fi cu tine, relata nu va dura mult. Nu imi place chestia cu "superior", poate renunti la ea, nimanui nu ii plac arogantii. Fii modest, te ajuta mai mult!
Priveste mai mult fata si pe furis si in ochi, zambeste-i, vorbeste mai mult cu ea, fa-i complimente discrete si sincere. Fii de treaba, glumet, simpatic, de ajutor, de incredere cu toata lumea, ajut-o discret pe fata, incearca sa o conduci acasa dupa ore, invit-o pe afara. Iti construiesti relatia cu rabdare.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Superior la mințit sau ce?

| AirănMeidăn a răspuns:

"sunt superior tuturor din clasa" said every 12 year old kid who thinks he's cool and listens to dubstep ever

| Cristinaaa57 a răspuns:

Bag-o in seama, zambeste-i, fa-i cadouri fara motiv, glumeste cu ea