| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e la voi in liceu/scoala?

Răspuns Câştigător
| Dragut123 a răspuns:

Ca intr-o scoala (eu sunt inca la gimnaziu). Am niste profesori foarte draguti, dar nu toti sunt asa adica unii chiar iti ofera un sfat iar altii vin doar ca sa-si ia salariul. Colegii... Ce pot sa zic, prietenii mei, nu chiar toti, persoane care atunci cand te vad plangand te ajuta cu un sfat, mai ales fetele. Cam asa e la mine in scoala cel putin... A da, era sa uit domnul gardian, e un fel de Mr. Bean in scoala. Deci razi de nu mai poti de el. Mai ales ca etajul in care se afla clasa mea e numai al nostru deci, e destul de bine sa fii la scoala, char daca unora nu le place eu o consider atat un loc in care inveti cat si unul in care poti fii ajutat. Sper ca te-am ajuta. happy

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Destul de ok, pacat de mistocarii care-l strica si profesorii aia comunisti care cred ca scoala este cea mai importanta de pe fata pamatului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribiiil, abia aştept să scap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blanalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destrăbălare.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Profesorii sunt de treaba dar elevii lasa de dorit. Sunt doar cativa care au cat de cat o viata, restul trebuie sa-si cumpere una. happy

| VanillaJaguar a răspuns:

Majoritatea elevilor sunt foarte aroganti si increzuti, am noroc cu cativa care sunt cat de cat ok.
Cat despre profesori, no comment.