| Dya22 a întrebat:

Cum este liceul Zinca din Pitesti?Cum sunt profesorii?Care sunt profilurile si mediile de admitere in functie de profil si materiile pentru fiecare?

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai eu sunt la stiinte ale naturii simplu, ultima medie a fost 9, 33.Profesorii laughing)), pai unii mai cuminti altii mai rai straight face gen proful meu de fizica thumbs down, dar ai sa te obisnuiesti laughing.La mate-info si stiinte ale naturii ai sa faci 3 ore de fizica, 2 de chimie, 2 de bio, 4 de mate si 4 de romana, dar matematica de la info difera de cea de la stiinte ale naturii fiindca e mai grea big grin. Daca ai cv intrebari poti sa-mi pui thinking