| fifian1984 a întrebat:

Cum imi gasesc jumatatea pentru ca ma simt singur

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cautand-o!

| T0T a răspuns:

Le arati cum faci...

| AirănMeidăn a răspuns:

Cred ca rad

| Totenn a răspuns:

Cati ani ai?

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Pai da cerere pe facebook unor fete, si intra cu ele in vorba. Sau poti sa te uiti prin scoala dupa o fata draguta si sa intri in vorba cu ea. Sau daca la tine in oras se fac anumite cercuri( de dans, karturi, karate, pictura, muzica, etc) numai bine. Intra intr-un cerc care te intereseaza si vei gasi poate o fata draguta, care maia are si o pasiune in comun cu tine! Multa bafta!

| rita10 a răspuns:

In ziua de azi mai mult cu ajutorul site-urilor de socializare vb si tu cu 3, 5, 10 fete o data si vezi ce ese

| Ady_Adryan_2000 a răspuns:

Cumpara de pe OLX