| max_2209 a întrebat:

Cum ma combin cu o fata?

Răspuns Câştigător

Daca n-o cunosti, abia ti-a fost prezentata de un prieten, (cu conditia sa

nu fie prietena lui) te duci la ea o saruti frumos pe obraz, spui

ca iti pare bine s-o cunosti. Asta doar daca

e necunoscuta, pe urma incerci sa aflii numarul de telefon de la ea sau de la

prieten (al tau NU al ei). Conditia principala e sa o poti agata

e: sa n-aiba prieten sau sa nu fie moarta dupa unu sau sa nu-i fi total

antipatic.

Intr-o zi dai un telefon si-o inviti la un film, eventual mai chemi niste cunostinte comune (perechi). Daca zice

NU si-ti place mult de ea, mai incerci peste cateva zile, Daca tot iti zice

ca nu poate ii explici ca ar fi mai bine sa mearga cu tine pentru a va cunoaste mai bine.

Daca zice DA mergeti si va intalniti intr-un loc stabilit. Te duci la ea ii intinzi

mana si ii zici hai sa mergem, o iei frumos de mana si plecati. Daca dupa cateva

secunde isi ia mana dintr-a ta nu dispera, va urma o intersectie, va trebui sa

traverseze o strada cat de curand si ii prinzi iar mana.

Ati ajuns la film sau la teatru. Intrati la film, va asezati

si te faci comod (mana din dreptul ei se aseaza frumos pe umarul ei iar cealalta

mana o iei de mana) o tragi usor spre tine si ori te opresti aici ori

o saruti. A grija sa fie un film plicticos (nici prea plictisitor dar nici ceva sa nu-ti iei ochii de pe ecran).

Daca vezi ca nu vrea: totul e sa ai rabdare cui pe cui se scoate, daca e incapatanata esti si tu incapatanat.

(poti sa-i si spui si chestia asta)

Se termina filmul iesiti de la film strans legati unul de altul, O duci

acasa (daca nu sta in vreun cartier celebru) Si o saruti. I spui ca o suni sau sa te sune a doua zi sau stai din seara

respectiva cand sa va mai intalniti …

Sfaturi adiacente:

1) Cumpara-i un buchet de flori sau un trandafir la urmatoarea intalnire.

2) Cand mergi cu o fata pe strada spune-i bancuri fa glume, fi vesel, fi

baiat de gasca nu fi moale.

3) N-o suna numai tu, fa in asa fel incat sa te sune si ea.

4) Nu accepta tot ce iti spune doar de dragul ei, o sa creada ca esti innebunit dupa ea.

5) Complimentele i le faci dupa ce ai agatat-o (vrajit-o) nu inainte.

6) Daca nu e desteapta si o duce gandul doar la prostii n-o prezenta parintilor, mai bine le prezinti una mai uratica dar desteapta, va face o impresie mai buna

7) Incearca sa vorbesti cu ea despre relatia voastra.

8) Daca vrei sa fi prieten mai mult timp cu ea nu te uita cum arata (doar sa fie desteapta, dar nici foarte urata).

9) Nici odata nu-i spune unei fete care inca nu ti-e prietena ca-ti place de ea.

10) NU te indragosti foarte mult de ea ca daca nu iese …

Sper ca te-am ajutat te rog fundita!:Xlove struck:X

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cu combinatorul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| resp3ct a răspuns:

Te duci la ea si ii spui ca o placi.

| Avadan_Alex_2002 a răspuns:

Te duci si o pupi pe gura dar ai grija sa te speli pe dinti happy