| Ichim_Stefan_1991 a întrebat:

Cum pot sa ma combin cu o fata?

Răspuns Câştigător
| pufarina95 a răspuns:

In primul rand vorbesti frumos cu ea si incerci sa te apropii cat mai mult.vb cu ea deschis, si la un moment dat ii spui ca e draguta si daca ar vrea sa fie cu tine. Succes, sunt sigura ca te vei descurca.

7 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Vorbesti frumos, ii spui glume.

| TheBrainiac a răspuns:

Trebuie sa fii ambitios, jucaus, glumet si sexy. Atat iti trebuie ca sa te combini cu o fata.

| SoloPC a răspuns:

Fi pe placul iei...
Si daca nu merge este o fata pretentioasa.

| AndreiBolos a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, fa-i mici atentii. Nu o intreba daca vrea sa fie cu tine sau mai stiu eu ce.

| Mihai453 a răspuns:

La cartela?

| Tomasino a răspuns:

Daca vrei sa fii cu o fata iti zic lucrurile de baza:rabdare, sa ai un comportament frumos si sa ai simtul umorului si sa ii fi de ajutor cand trebuie.Iti zic eu ca merge. Funda?

| DixxyAngel a răspuns:

Spunandu-i lucruri frumoase! Si incearca sa ii iei apararea cat mai des asa va vedea ca ti la ea >Succes< pupikk