| DEADON a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa-mi cumpere niste casti de iPhone 5 (Apple EarPods).
Am vazut pe eMAG dar mama crede ca sunt prea scumpe pentru niste casti.
I-am explicat ca sunt bune, au bas mare, sunet bun dar nu vrea.
Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Copiliţă a răspuns:

Incearca sa strangi si tu bani pentru castile tale, iar daca vede ca chiar le vei sigur te va ajuta.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Negociaza-ti notele.

| ksuper31 a răspuns:

Poti asculta Dragonu' si fara casti.
Succes!

| DEADON explică (pentru ksuper31):

Nu imi place...

Răspuns utilizator avertizat
| elievonc a răspuns:

Fa-ti temele si mananca-ti toate legumele din farfurie laughing

| Jam3sBOnd1995 a răspuns:

Incearca sa iti iei un job si sa nu mai stai dupa parinti si atunci vei vedea cat de greu se castiga un ban, si ca mama ta are dreptatewinking