| Hatmanu_Ingrid_1992 a întrebat:

Cum pot atrage niste elevevi sa ma voteze pentru a fi presedintele scolii? happy

Răspuns Câştigător
| Wannax a răspuns:

Daca te ai cu toti in toane bune nu ai de ce sa iti faci griji dar daca vrei doar sa te asiguri de victorie cheltuieste ceva bani si oferale ceva simbolic.

| Hatmanu_Ingrid_1992 explică (pentru Wannax):

Da dar faza e ca eu trebuie sa am propuneri adica ce voi face pentru ei dac voi deveni presedinte ...si daca cheltuiesc cativa bani trebuie pe putin 300 de lei pentru ca sunt in jur de 200-300 de elevi de convins

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Le promiti ca vei lupta pentru schimbarea orarului astfel incat sa aiba, in fiecare zi 4 ore de sport si una de desen.
Si sa stii ce e suficient un singur grup "ev" in "elevi". Doua sunt prea multe. Poate ca tu, in loc de cele 4 ore de sport, ai nevoie de 4 ore de romana.

| Hatmanu_Ingrid_1992 explică (pentru ardnaxur1961):

Trebuie sa fie si profesorii de acord totusi is clasele V-VIII si na nu pot face chiar tot ce propun happy

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Hatmanu_Ingrid_1992):

Intrebarea ta se referea la CUM sa-i atragi, nu la ce sa faci efectiv. E clar ca nu stii nici sa formulezi un enunt logic, nici sa intelegi unul.