| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni cea mai populara fata din liceu? cel mai bun raspuns primeste funditahappy

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Invatand foarte bine, avand cele mai bune rezultate la olimpiade, avand cele mai frumoase pasiuni, dansand cel mai bine, avand un cuvant frumos atat fata de prieteni cat si dusmani, fiind cea mai buna la sport, avand cele mai frumoase si practice idei in diferite situatii, etc. Popular, inseamna al poporului, nu cunosct in sensul de vedeta! Daca vrei doar sa te placa si sa fii cunoscuta de toti, trebuie sa gasesti directia in care vrei sa fii cunoscuta :cea mai vorbareata, cea mai bine imbracata, cea mai uschita, cea mai nebunatica. cea mai vulgara. cea mai frumoasa,

| Catte a răspuns:

Sunt curioasa.hee hee
eu spun sa.fii tu.happy. asa este cel mai bine.tongue
daca te dai drept.'tipa rea'. nu merge.big grin
depinde de personalitatea ta
happy
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O să ai o grămadă de duşmani,"prieteni" care o să te vorbească pe la spate şi nu o să-ţi fie tocmai bine.