| AlliCe a întrebat:

Cum pot deveni cea mai populara fata din liceu?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Sa fii prietenoasa cu toata lumea, sa nu discuti numai despre tine, aproximativ ca la televizor privesti o vreme apoi te plictisesti, nu barfi pe la spate, imprieteneste-te cu elevii noi, priveste pe toata lumea zambind, nu critica ci da sfaturi constructive, fii sincera, spune da tuturor provocarilor, accepta toate invitatiile(la petreceri), pune la cale planuri de distractie, nu deveni ingamfata daca esti indragita de multa lume, o alta trasatura importanta este naturaletea, sa nu-ti fie teama sa-ti arati adevaratele sentimente...FII TU INSATI!

14 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Imbracandu-te tzaraneste.

| Georgiana2905 a răspuns:

A ajunge populara ti-ar ridica increderea in tine insati? Nu vad de ce ar trebui sa fi cea mai populara fata din liceu. Ai grija ce iti doresti. Uneori odata indeplinita dorinta realizezi ca nu e ceea de ce aveai nevoie sa fi multumita. Si stiu un mod in care poti ajunge populara -si acela e invatand. Uite asa ajungi o fata populara.

| Swabia a răspuns:

Si la ce te`ar ajuta lucrul acesta?! laughinglaughing

| Criiss16 a răspuns:

De ce ai vrea sa devi cea mai populara fata din liceu? Cum spune si Swabia: la ce te-ar ajuta lucrul asta?straight face

| kh1ss a răspuns:

Poarta-te ca o pitzipoanca. happy

| tremuriciiuliana a răspuns:

Depinde ce fel a cuv populara il iei sincer daca ai fi populara nu te-ar ajuta la nimic mai repede te-ar ajuta o impresie buna in fata profilor si sa vezi ce bine ti-ar fi fetele populare in unele liceu sunt caracterizate cu niste cuv urate in special toata lumea le-ar spune ca sunt marete, inganfate, si altele urate dar cand iti spune ca esti populara in liceu vezi sa nu sune c-am asa:'si asta sa ajuns dar e proasta de juge mustele de ea'. Asa a patit cineva

| ---droid-kid--- a răspuns:

Be you!

| yinyang a răspuns:

Pai sunt mai multe moduri sa ajungi populara...depinde ca ce...

| marya_1942 a răspuns:

E neaparat?straight faceDar, daca asta vreitonguepoti incepe prin a te imprieteni cu toata lumeatongue sau depinde, daca vrei sa fii populara in sensu`k esti o fata de treaba, sau esti o fata fitoasa, ramane la aprecierea ta, cum ai vrea sa fiiwinking.

| 123321456654 a răspuns:

Incearca sa vorbesti frumos cu toata lumea, sa nu barfesti, sa nu jignesti, sa nu fii fitoasa...nu mai stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap.pentru aia din clasa 9 ati putea sa candidati la misstongue(balul bobocilor)si munceste si castiga ...pentru cei de la claa 12 organizati voi balul.implicate aproape in toate si fii draguta sau pitzi (aia cu pitzi daca vrei sa fii ca una de la tv)asa sunt eu... unii spun ca nu e bine si ca sunt parca o papusa din platic, regina tuturor cu multe fite.pe mine nu ma afectat da daca esti o persoana senibila s-ar putea sa te doara! cam atat pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa participi la cit mai multe activitati scolare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insati incearca sa arati bine nu fi prefacuta comportate frumos cu ceilalti nu te lasa calcata in picioare de ceilalti dar nu exagera asta tiar putea face mari probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce vrei uh chiar asa de mult sa fii populara... dar nah.
eu iti zic din propria experienta ca o sa inceapa sa te barfeasca in sepecial 'cele mai bune prietene' (adica acelea pe care le consideri prietene), si o sa ai in fiecare zi dureri de cap si in special o sa te bulverseze cu comentarile despre felul in care te imbraci si altele, doar prieteni care te accepta asa cu esti fara a te comromite iti suhnt cu adevarat prietene... nu uita astacrying