| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Cum pot fi pe placul baietilor (in general)?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nu toti baietii au aceleas gusturi, difera de la baiat la baiat.
Daca esti pe placaul unora, nu poti fi pe placul altora si invers.
Cel mai bine e sa fi naturala si sa nu incerci sa pari ce nu esti doar de dragul de a impresiona sau a crea false impresi ascunse dupa aparente.
Cine te place, te place asa cum esti.
Nu cred ca e cazul sa te stresezi prea mult pe tema asta.
O zi buna!

6 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Fi naturala, modesta, inteligenta si zambitoare...eu cam asta apreciez la o fata/femeie.

| SimonaCristina a răspuns:

Trebuie doar sa fii tu insati.
Vei gasi tu, la un moment dat, un baiat care sa te placa asa cum esti...happy

| duuh a răspuns:

Ca prim pas, nu încerci să fii pe placul lor.

| Alinutza200 a răspuns:

Poarta-te cat mai natural si fi draguta in fata si in prezenta lor si din cand in cand mai aruncale cate un zambet fermecator cum si cat de dragut sti tu, Bafta!