| MisDia a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa ma lase la inot.

Răspuns Câştigător
| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Buna gamulescudiana,
trebuie sa le spui ca acesta este un sport frumos in care cel care castig este cel mai bun, nu cu imbranceli ( ca la fotbal)
iar in innot incepi sa slabesti si prinzi putere in musti si este educativ dar totusi prima oara trebuie sa te duca ei ca sa vada cum sta treaba

1 răspuns:
| Sl0 a răspuns:

Deci, parintii tai nu vor sa te duci la innot deoarece ei sunt de moda mai veche si se tem ca nu cumva sa patesti ceva.Asa sunt si ai mei.Eu am invatat sa innot cu tata langa mal.Asa ca incearca sa iei si tu un parinte sa te duci la bazin cu el si cand va vedea ca antrenorul va avea grija de tine, sau la strand nu e chiar asa periculos te vor lasa.tongue. funda?