| kidda97 a întrebat:

Cum pot sa imi pun poze care vreau eu pe tema care o am pe hi5?

funda love struck

2 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Pai iti faci cont pe http://www.photobucket.com/ si iti descarci acolo pozele. Apoi vei vedea ca la fiecare poza iti va aprea langa poza in stanga niste linkuri. Dai click pe dreptunghiul albastru de sub linkut-ri unde scrie "share" si apoi ti se va deschide o pagina unde scrie sus in dreapta "share to another sites" (porintre care si hi5) dai click acolo si iti vor aprea mai multe siteuri iar sub ele va aprea un fel de link ceva de genul "

| NewSummer2013 a răspuns:

Mnah si copiezi linkul care ti se da acolo pe hi5. Stiii unde? Pe profilul de la hi5, chiar sub poza de la avatar scrie "Edit profile" dai clik acolo, iar la sectiunea "interese" iti copiesi linkul obtinut mai devreme.Si astfel, data viitoare cand iti vei deschide pagina de profil de pe hi5 iti vor aprea si pozele tale pe ea.happy Mai smplu de atat nu cred ac se poate explicawinking