| Andreea_8014 a întrebat:

Cum pot sa nu-mi mai rod unghiile?
Vreau si eu unghii mari si frumoase dar le rod mereu.sad
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Deyutzza! Si eu am o prietena care are aceeasi problema dar de la un timp isi face mereu unghiile cu oja si acum nu si le mai roade pentru ca arata bine si zice ca e pacat de ele laughingdar cateodata o mai ia valul insa nu roade decat oja asa ca incearca si tu metoda eiwinking

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am 12 ani si imi doresc acelasi lucu ca tine lety.balan este adresa mea de mass si putem vorbi daca vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti unghii false, iar desupt cresc unghiile tale.Pe cele false este greu de ros.Eu de exemplu te inteleg foarte bine pentru ca am aceeasi problema ca si tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti unghii false ,iar desupt cresc unghiile tale.Pe cele false este greu de ros.Eu de exemplu te inteleg foarte bine pentru ca am aceeasi problema ca si tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu am aceeasi problema si vreau sa te ajut.Incearca sa nu ti le mai rozi.Gandeste-te ca nu trebuie.Eu am o prietena cu care merg peste tot si cand ma vede ca imi rod unghiile imi da o palma peste mana. Sper sa te pot ajuta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti le tailaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aptinete ca mine eu sunt mayli crus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dale cu un lac pup=) (lol)

| Drobota_Mihai_1988 a răspuns:

Acesta este un obicei destul de prost de care poti sa scapi foarte greu. Daca vrei sa renunti la acest obicei prost si sa ai maini si unghii normale, atunci urmeaza aceste sfaturi. http://cumfacsa.ro/......i-unghiile

| medeutza a răspuns:

Pai cel mai usor este sa te duci la o farmacie sh sa iei un lac care te ajuta sa nu le mai rozi adica cand bagi degetul in guralaughing o sa fie acrurolling on the floor cea mai buna metodawinking

| postolachiandreia a răspuns:

Asta e un tic al tau...ar trebui sa scapi de el... du-te la un salon si pune-ti unghii false si vezi ai sa mai poti sa le rozi? cu timpul o saa iti creasca ale tale si nu o sa le mai rozi...succes

| lenty2009 a răspuns:

Ca sa nu iti mai rozi unghiile trebuie sa ai vointa in primul rand am avut si eu aceeasi problema dar m-am lasat de prostul obicei de a-mi roade unghiile eu mi le dadeam cu lac sau imi faceam o manechira noua si imi era mila sa le rod

| dyanapta a răspuns:

Buna deyutzza! poti sa iti pui unghii false din acryl. Daca rei sti recomand sau sa iti dau niste detalii add la id : best_nails_aryl

| rusz a răspuns:

Nu dar si eu imi rod unghiile si nu stiu cum sa ma las