| Bellatores a întrebat:

Cum pot sa urmaresc conversatiile de pe mesenger a unei persoane! Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

E simplu, persoana aia e fraiera si iti da parola de la ID ca sa-i citesti tu conversatiile, altfel nu poti. Cel mai tampit lucru si lipsit de intimitate: sa cotrobai prin telefonul cuiva, in arhiva de pe mess si in geanta.

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu există aşa ceva.

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Private thing.nu se poate de pe calculatorul tau fara permisiunea persoanei pe care vrei sa o urmaresti.

| RememberMe012 a răspuns:

Mai intai deschizi chatul cu persoana aceea, apoi ai subliniat cu albastru show recent messages iar daca vrei sa le vezi pe toate cu acea da mai sus si vei gasi show more messages, funda?