| Kqzu97 a întrebat:

Cum pot slabi 6-10kg pana incepe scoala? Un regim?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mananca ori des si putin ori de 2 ori pe zi dar cat s te saturi; nu manca dupa ora 6, fa multe exercitzii(fitnes, alearga etc)succeswinking

| shtephie a răspuns:

Mergi la fitness si mananca sanatos! Multe fructe si legume de sezon:X
Am citit ca s-a facut un studiu si alergatul nu este bun! (se face celulita)
Iesi cu bicicleta cu rolele prin parc ...searahappy
Mult succes:*

| VoiceWithin a răspuns:

Este un timp destul de sucurt, nu te grabi, ai putea face un sport cum ar fi : inot ( eu sunt la inot big grin ), fotbal (daca iti place laughing) etc. sau exercitii de sport ceea ce v-a invatat la scoala happy

| Ana_6561 a răspuns:

Cand afli cum sa imi zici si mie:P... stiu eu un site cu exercitii facute de o tipa, am facut si eu unele dintre ele si is bune, cand te uiti la ele par simple da cand le pui in practica te omoara:D. www.bodyrock.tv