| PhantomaEsteFericita a întrebat:

Cum pot trimite mesaje de pe telefon?
Adica, de exemplu daca am prea multe mesaje pe telefon si vreau sa-i dau si prietenei mele cateva, cum fac?
Am auzit ca se poate:d.
FUNDAA!love struck

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

A...m-am prins.scuze ca n-am inteles!
Nu cred ca se poate. extraoptiunea este unica pentru fiecare!
Din cate stiam eu singura chestie care se poate transfera era creditul!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poti sa trimiti un mesaj primit mai departe la o persoana.dar sa trimiti mai multe deodata nu poti.nu e ca si cum ai trimite prin bluetooth
Daca vrei sa trimiti mesaje.le trimiti unul cate unul.si dupa daca nu le mai vrei in telefon...le stergi normal

| PhantomaEsteFericita explică (pentru Apache):

Doamne n-ai intelesstraight face.
Ma refer am 200 de mesaje. Si vreau sa-i dau prieteni mele 100 de mesaje din alea care le am. Cum fac?!?!?
Incercati macar sa citit cu atentie...

| Apache a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

A...m-am prins.scuze ca n-am inteles!
Nu cred ca se poate. extraoptiunea este unica pentru fiecare!
Din cate stiam eu singura chestie care se poate transfera era creditul!