| R0R0 a întrebat:

Cum reactionati cand va "intalniti " cu situatii neasteptate?

Răspuns Câştigător
| TheWomanCat a răspuns:

Simplu.Incerc sa rezolv situatia. Daca nu o pot rezolva o accept oricat de dificil ar fi.

| R0R0 explică (pentru TheWomanCat):

Cedezi destul de ușor!

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma gandesc la planu b

| R0R0 explică (pentru mgtow):

Poate și el eșuează.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma descurc destul de bine si in astfel de situatii.
Depinde si de situatie.
Devin crispata, dar imi revin imediat si caut sa raman calma.
O zi buna happy

| R0R0 explică (pentru caramela):

Multumesc,la fel!

| RAY a răspuns:

Ma calmez, glumesc si asa gasesc o situatie de iesire

| R0R0 explică (pentru RAY):

Uneori chiar esti glumet!

| Drimmero a răspuns:

Incerc sa o rezolv cum pot si sa-mi pastrez calmul.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Bine că esti calm.
Pe mine, de cele mai multe ori, ma surpinde că sunt atat de calma.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incerc sa gasesc o cale de scapare. De multe ori nu reusesc. De fapt nici nu stiu cand am reusit, dar mereu fa ceva diferit care ma duce uneori la ceva si mai neasteptat, si povestea se repeta laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

E ca si cum te-ar pune cineva sa descalcesti o pereche de casti. Tu le-ai incalci mai rau laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Aia nu e chiar neasteptata laughing
Dar am rabdare la casti. Uneori. Ce? Muzica tot se aude laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

laughing
Tu si rabdarea...
Eu si monotonia... laughing))))

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

laughing))
Deci nu am rabdare? E hai ca am avut si eu...
Si acum mai am. Dar rabdarea se asociaza cu un lucru dificil. Si m-am saturat de dificultate laughing
Tu si monotonia? Da sigurwinking

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Doar știi că mă plictisesc foarte repede de ceva.
Uneori mult prea repede laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Deci nici tu nu ai rabdare big grin

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Răbdare am. Foarte multă laughing
Pe mine monotonia mă omoara.
Imi plac prea mult cartile cu aventura/actiune. Chiar ma amuza cand 2 tipi se bat. rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Bataie? Clar laughing daca s-ar bate pentru tine?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Oooooo! laughing))))
I-as zice tipului de care mi-ar placea cum sa-l loveasca laughing)
Nu i-as intrerupe.Cum să pierzi o frumustete de bataie? laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

De ce nu apelezi la calea pasnica?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Și să pierd distractia?
Nici vorba! laughing

| Doub a răspuns:

Ăh, ai omis să ne spui ce fel de situaţii, pozitive sau negative.

| R0R0 explică (pentru Doub):

Negative,clar!

| Florentina9210 a răspuns:

Cu nervi sau fara nervi, de rezolvat tot o rezolv. Nu ma las, nu am liniste, pana nu iese totul cum vreau eu!

| Dismally a răspuns:

La intrebarea aceasta nu se poate raspunde. Depinde despre ce este vorba, probabil ca reactionezi diferit in functie de situatie.

| R0R0 explică (pentru Dismally):

Ma gandeam initial sa precizez, dar nu am mai facut-o!

| Idkidk a răspuns:

Superb. Perfect. Depinde, uneori nu prea.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Oke.

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

happy Ce mai faci? :-) Nu am vorbit de mult.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Bine.
Suprevietuiesc laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sunt cazuri in care ma enervez prea mult, dar incerc sa raman lucid si calm pentru a trece de acel impas!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Mai bine așa!

| Aberdeen a răspuns:

Mă bucur! Urăsc monotonia, prin urmare încerc să o iau ca pe o aventură. Dacă asta se poate.

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Și mie imi plac aventurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devin agitată și mă enervez dar tot o rezolv thinking sau nu...

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Tot reusesti tu pana la urma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturas,aceasta" intalnire" ma pune intr-o situatie dificila.Asadar,iau o pauza,respir,incerc sa ma relaxez(nu la modul ca ma asez in pat sau ascult muzica), ci doar ma calmez, stiu ca doar astfel pot face fata provocarilor, apoi imi fac un plan de bataie. Pe cine vreau sa bat? Pe tine, ca m-au trecut toate naduselile.

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

laughing)
Nu sunt un fluturas!
De ce m-ai bate pe mine?

| ABCD122 a răspuns:

Ma enervez si incerc sa rezolv problema.

| R0R0 explică (pentru ABCD122):

Macar o rezolvi.