| mishi a întrebat:

Baieti,daca intalniti o fata de 20 de ani care este virgina cum reactionati? vreau raspunsuri sincere si serioase va rog

Răspuns Câştigător
| 22andreea22 a răspuns:

Intrebare: e vorba despre tine, tu esti fata de 20 de ani si virgina? mi-ar fi greu sa cred ca esti baiat si intrebi asta pentru ca, dupa cum am vazut, am aflat ce ar face baietii cu o virgina de 20 de ani asa ca nu ar fi avut rost intrebarea. esti complexata de asta sau mandra? daca e prima varianta, nu ai nici un motiv, e in regula, de fapt asta nici nu e asa important ( cu toate ca in ziua de azi auzi in toate direcriile " am 14 ani si nu mai sunt virgina") nu e un lucru pe care trebuie sa il faci, e ceva ce o sa simti cand trebuie sa faci. daca e varianta a doua, si anume esti mandra de virginitatea ta, afla ca sunt multe fete inca virgine la 20 de ani, frumoase si destepte si nu fac un caz din asta. scuze, era o intrebare adresata baietilor, nu m-am putut abtine sa nu dau un raspuns.

| mishi explică (pentru 22andreea22):

Da este vb de mine si nici nu sunt mandra nici complexata pur si simplu nu am avut niciodata o relatie de lunga durata sau foarte serioasa.dar am obs ca in ziua de azi baietii "fug" de fetele fara experienta.si eram sigura ca aceasta intrebare va starnii concluzii de genul e urata sau nu i place viata.

| 22andreea22 a răspuns (pentru mishi):

Nooo nici vorba, stai linistita, baietii sunt toti carcotasi ( sau in mare parte) vorbesc una si fac alta. cei care fug, fug de responsabilitate, se gandesc ca daca or sa se culce cu o virgina ea va sta pe capul lor non stop, va fi posesiva si nu vor reusi sa sa scape de ea usor, astia sunt cei imaturi si in general cei care si fac misto pe seama asta. tu nu pleca urechea la ce zic ei, o sa faci pasul asta cand o sa simti ca trebuie si cu cine trebuie, nu inseamna ca nu stii sa traiesti sau ca esti urata ori alte magarii, astea-s spuse de pustani care se cred frumosi, destepti si cuceritori cand nu e cazul, daca ar exista numai baieti dintr-astia, sincera sa fiu, as muri virgina.

| mishi explică (pentru 22andreea22):

Stiu a astfel de baieti sunt lipsiti de caracter dar mai sunt si cei draguti care nu se asteapta ca eu sa fiu virgina si incearca mai mult si mi e rusine sa le spun sa o ia mai usor si atuncibei cred ca ma joc cu ei ca i resping.nu am cum sa ma astept la altceva din partea lor ca nu mai avem 15 ani dar consider ca am de pierdut din acest punct de vedere

| 22andreea22 a răspuns (pentru mishi):

Trebuie sa stii cum sa stabilesti niste limite si evident sa intalnesti persoane potrivite tie. nu trebuie sa iti fie rusine, este ceea ce iti diresti, iar daca omul nu pricepe ca tu nu te gandesti la sex doar si ca vrei ceva serios atunci nu este pentru tine. uite eu cand am fost pusa intr-o situatie ca asta in care el sa imi faca avansuri exagerate si dupa parerea mea prea tupeiste i-am zis clar ce imi doresc, fara jena, starea ta e mult mai importanta decat dorintele arzatoare ale baiatului. un baiat educat se va comporta astfel, unul needucat va fi badaran si normal ca iti va face fel de fel de avansuri cu tupeu fara sa-i pese daca tie iti place sau nu.

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As spune ca e trimisa de Dumnezeu pe pamant, si are valoare in ea.

| Zenithf a răspuns:

M-as ruga pentru ea, sa gaseasaca pe cineva care sa o merite. Uff, si sa fie amandoi intelepti, multora, virgini sau nu, le lipseste intelepciunea, chiar si mie. straight face

| Anablondyi a răspuns:

Ma mir ca spui ca inca mai exista asa ceva dar, ce are? E virgina, inseamna ca nu a facut prostii(vaginal) ca pe altundeva...cine stieee!laughing)glumes.e probabil o fata credincioasa cuminte si foarte serioasa care nu prea da semne sa-i placa viata.tu cheam-o la tine sa dormiti si vezi daca raspunde ok la atingerile tale. poate ea chiar vrea sa isi inceapa viata sexuala si poate chiar cu tine. Nu risti nu castigi! Kiss:*

| Vlad93 a răspuns:

In primul rand ti-as zice bravo tie happy si sper sa gasesti baiatul perfect...

| Felys a răspuns:

Probabil ca acea fata tine foarte mult la virginitatea ei si cu siguranta iti va fi greu sa ajungi acolo daca nu chiar imposibil, poate nu vrea sa se ofere oricui si asteapta persoana potrivita, gandeste-te bine daca iti e atat de draga incat sa raman cu ea pentru foarte mult timp sau doar te incita faptul ca este virgina si vrei sa iti stisfaci un capriciu

| Maxim96 a răspuns:

Nu e o rusine asta!
Poate din motive religioase nu a facut sex, nu sexul este cel mai important in viata astahappy

| VladGH a răspuns:

As cata metoda de a o dezvirgina cit mai repede possibil laughing

| sayWhaaat a răspuns:

Fete virgine de 20 de ani? Gasesti o gramada dar toate sunt maxim de nota 6-7.

| mishi explică (pentru sayWhaaat):

Probabil tu nu ai ajuns la unele mai bune

| Florinapopica a răspuns (pentru sayWhaaat):

Nu neaparat!

| Athée a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa reactioneze cumva. Daca s-au indragostit nu are acest lucru nici o influenta asupra lor. Nu ar trebui.

| suntZeu a răspuns:

In primul rand m-as duce as pupao si i-as spune "Meriti felicitari in ziua de azi fetele de 13 ani pun intrebari pe TPU care se termina in CREDETI CA SUNT INSARCINATA? " Apoi as chemao la o cafea si chiar as fi curios in cat timp as ajunge cu ea in pat...nu as grabio pentru ca e clar ca daca nu a facut-o e o fata de seama nu o...stiti voiwinking

| SparkleO a răspuns:

Salut.

as lua-o cat mai usor posibil, lin, fara graba, sa nu o doara.

| RisenLight a răspuns:

Sincer chiar nu conteaza.
M-as purta firesc cu ea si nu cred ca ar merita "tratament special".
Nu mi se pare o problema... daca tie ti se pare asta tine doar de caracterul tau.

| angel_4561 a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema pentru tine, e bine sa incepi usor cu ea daca ai de gand ceva serios

| Ionut19CT a răspuns:

O dezvirginez si aia e happy

| Unlocked a răspuns:

Bine ar fi sa mai intalnesti, destul de greu.Cum as putea sa reactionez? m-as bucura si as felicitao, ca sa pastrat atatia ani pentru mine laughing.

| mishi explică:

Nu ma ajuti cu rasp asta mai bine te abtineaiwinking

| antonescu321 a răspuns:

As face sex oral cu ea cat mai rapid.

| adriantommy88 a răspuns:

Pai daca imi spune asta as aprecia-o mult si as fi bucuros ca as putea fi primul ei barbat cu care sa sa faca dragoste. Desigur eu fiind intotdeauna genul care pune suflet si sentimentat mas indragosti de ea si as vrea sa fie impreuna cu mine sa fie partenera mea de viata cate zile o sa traiesc.

| stefania95 a răspuns:

Eu am o prietena care are 22 de ani si este virgina. A avut multe ocazii, dar nu a vrut sa o faca. Vrea sa gaseasca baiatul potrivit care v-a ramane cu ea si care n-o va parasi imediat ce se culca cu ea. In ziua de azi, fetele se sparg la 13 ani. doar pentru simplul fapt ca acum sunt la moda fetele rebele. Deci, respect!

| Stanciu_Emma_1996 a răspuns:

Idem ....nu stiu ce sa fac ...sunt fata sad

| Dramba_Daniel_San_1991 a răspuns:

Reactionez incetisor o Las pe ea sa aleaga nu o fortez deloc dar nu am so fortez deloc dar acum so cunosc tare mie teama ca nu am sa cunosc nicio fata si tare mult mi-as dori sa cunosc nr meu de telefon e 0760481242 Daniel ma numesc