| simanapeace a întrebat:

Cum sa gasesc fericirea?

12 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata, dar in cautarea ei merita sa alergi viata intreaga!

| DNSK a răspuns:

Trebuie sa crezi in ea, sa te uiti la detalii si s-o stii pretui. fericirea e in orice lucru, doar ca noi nu o vedem.

| Sofia08 a răspuns:

Fericirea e in orice, chiar si in lucrurile care ti se par marunte.Nu stiu de care fericire ai avut invedere dar ea o sa te gaseasca pe tine atunci cind te astepti mai putin happy

| RAY a răspuns:

Daca dumnezeu ne da fericirea de ce mai muncim ca sa avem bani

| RAY a răspuns:

Daca ai cea ce isi doresti eu cred ca ai fericire
sanatate
banii
iubire
deci cred ca orice lucru este important in viata asta sa-l faci si sal incerci,poate fericirea nici nu exista de aia multi viseaza la ea,parerea mea viata e o suferinta fiecare pas inainte sau inapoi este o invatatura importanta pentru mintea ta, mediteaza, cunoaste vei vedea ce frumoasa e cunoasterea, linistea, natura etc

| RAY a răspuns:

Cu limita e foarte important sa ai cea ce isi doresti, degeaba muncesti o viata ca sa te mance viermi o vesnicie

| BlackSulphur a răspuns:

Ma, nu stiu ce te face pe tine fericit, insa iarba merge pentru toata lumea!

| 8mariastar a răspuns:

O sa apara intr-ub moment din viata o sa stii cadn o sa se intample
#sa traiesti viata cu sufletul si sa te bucuri de viata

| TashaUhm a răspuns:

Se vinde in sticlute mici la magazinele de la colturile strazilor.

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Fericirea ti-o gasesti atunci cand te astepti mai putin. Adica, atunci cand simti tu cu adevarat. Aceea e fericirea lui Dumnezeu, restul sunt fleacuri, care ti le intiparesti tu happy.

| RAY a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Tu inca esti mica stai la parinti nu sti cat de importanti sunt banii in viata

| mgtow a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Daca fericitea si-o doreste cu adevarat o gaseste cand trebuie nu cand e vremea potrivita, aia e fericire intarziata, falsa... o tampenie. Optimismul atrage fericirea daca stie sa fie optimista.