| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi dresez cainele (un ciobanesc german de 4 luni ) ca traga fustele fetelor?

(Tre` sa ma imbrac in fusta si sa i dau o bucata de carnita dupa ce il pricepe care e misiunea? laughing )eu la asta m am gandit, alte solutii?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce metoda noua de a vedea chilotetii fetitelor laughing

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

rolling on the floor trist.

auran
| auran a răspuns:

laughing tare
si daca-i de aceea de doua "degete" de ce Dzeu sa o mai dea jos?!
mai bine o ridica angel

| dulshe a răspuns:

laughinglaughing Prea tare intrebare, dar cel putin sa-ti faci o poza sa nio arati si noua, dar o poza cu tine in fustitalaughing thoamne ceti mai trece prin cap, oricum e o idee buna, si mai ales comica. Succes la fete!

| Brigitta a răspuns:

Acuma imi imaginez daca m-ar apuca pe mine un caine de haine cred ca as face infarct...sau cel putin lesinlaughing

| greg a răspuns:

laughing lolicutz laughing

| Paula a răspuns:

laughing altfel nu stiu cum thinking
incearca laughing smug

| Paula a răspuns:

Apropo, daca reusesti anuntama sa fac la fel, dar la baieti...
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fa asta! mai tarziu va trage de travestitirolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa nu uiti de sutienwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cami, chilotei chilotei... dar ce o sa faca daca nu are nici pe aia?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dresez cainele? comenzi-sezi, culcat, adu batul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, probabil cu un kg de carnehee hee