| gabikkk a întrebat:

Cum scot o pata de vopsea de par dupa blugi? Fara foarfeca! Ofer fundita+vot

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Fara foarfeca - desenezi ceva in jur, sa para ca e facut intentionat sau lipeste ceva deasupra, ori o alta bucata de blugi, ori un abtibild special, ori o alta bucata de textil de alta culoare, pe care eventual sa o poti schimba in fucntie de culoarea bluzei pe care o imbraci, cum iti vine inspiratia, ca de scos fara sa se cunoasca nu ai cum, din pacate