| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac credits pe IMVU dar fara bani adevarati. (multumesc anticipat)

7 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Te ajut eu... poti face credits si fara bani adevarati (platiti prin card sau telefon ) Dai pe pagina ta, apoi dai pe credits la sectiunea earn credits, acolo poti gasi mai multe oferte, ca se le spun asa, si poti castiga credits incepand cu suma de 100 credits! ( sper sa te fi ajutat si fa primesc fundita)

| ana0metalhead a răspuns:

Nu poti face credits... poti doar sa cumper cu bani prprii sau sa-ti faca cineva transfer happy

| dya26 a răspuns:

Pai poti face cu catelul din doua in doua ore cu spin free http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1 aici am castigat o data 500 si de 3 ori 132 si myyearbok trebuie sa te logiezi si primesti 500 si o sa mai primesti daca faci anumite chesti SUCCES! poate castigi si tu :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu imvu mafia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu imvu mafia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu myyearbok. logic primesti1, 500 pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se foloseste spin free?