| lilkid a întrebat:

Cum se indragostesc oamenii si de ce "iubirea e oarba"?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pur si simplu e ceva normal...nu poti sa ii spui inimii "NU". Iubirea e ceva care te face sa plutesti, sa te simti in al 9-lea cer si sa nu iit mai pese de ce se intampla in jurul tau.
o fundita pls?blushing

3 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Ne trebuie ochelari 3D poate cine stie o s-o vedem mai bine! si ar trebui arestat Cupidon ca umbla ca-m beat in ultima vreme si se indragostesc oamenii de cine nu trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand placi o persoana atat de mult incat te gandesti aproape mereu la ea, te simti bine in preajma ei, iti este dor de ea... poti spune ca esti indragostit.
Iubirea nu`i oarba, are ochelarii pe marimiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...