| Carla01 a întrebat:

Cum se numesc părinţii voştri?

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca este problema ta.

| Carla01 explică (pentru darrio2007):

Vere,deja mă disperaţi, nu mai comenta dacă nu vrei să-mi răspunzi, nu te obligă nimeni.Ai dreptate nu e treaba mea, era doar o simplă îndrebare, stai liniştit că dacă îmi răspundeai la întrebare nu te mâncam.Tu crezi că îmi foloseşte la ceva numele părinţiilor tăi? Îţi zic eu că nu, mă plictiseam doar şi altă întrebare la momentul respectiv nu mi-a trecut prin cap...

| darrio2007 a răspuns (pentru Carla01):

Bine verisoara! Daca zici tu.Pui intrebari ca sa te afli in treaba? Aici ne ajutam reciproc nu ne adresam intrebari fara noima.

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru darrio2007):

Exact ce conteaza cum ii cheama pe parinti ar trebui dusa la un control fata asta sa ma ierte dumnezeu poate e vrajitoare de aia intreaba laughing)))))))

| darrio2007 a răspuns (pentru SarmalutaPuternica):

De acord cu tine.

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc

| Carla01 explică (pentru darrio2007):

Da,vreau să ma aflu şi eu în treabă. Care e problema ta?

| Carla01 explică (pentru SarmalutaPuternica):

Fata "aia" cum zici tu, nu e vreo "vrăjitoare" sau altceva, îmi pare rău cu voi nu ştiţi ce e aia o glumă sau un simplu joc. Ştiţi doar să jigniţi, stai liniştit, nu am nevoie de niciun control medical, poate îţi trebuie ţie!

| darrio2007 a răspuns (pentru Carla01):

Ti-am spus problema mea si a site-ului, mai ales.

| darrio2007 a răspuns (pentru Carla01):

P.S.Ai ceva probleme.Incerci sa te impui in fata unor persoane pe care le consideri mai slabe decat tine.Sau,mai adevarat, tu esti cea mai tare din parcare.Hai,pa!

| Bondarel99 a răspuns:

Tristan si Isoldawinking

| KillMePlease a răspuns:

Constantin şi Elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa vorbesti cu fetele nesimtitule? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai rău laughing

| Carla01 explică (pentru LoveSleep):

Vaaai laughing, dacă ai avea măcar puţin tupeu nu ai fi şters comentariul, dar na te cred te-am lăsat fără replică, vezi dacă nu şti să vorbeşti! laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Carla01):

Nu l-am șters, mi l-au șters adminii.
Îți fac print sau mă crezi pe cuvânt?
Tre' să mai crești să mă lași pe mine fără replică.

| Xpressurself a răspuns:

Parinti happy mama si tata

| Carla01 explică (pentru Xpressurself):

Ce coincidenţă, aşa se numesc şi ai mei! rolling on the floor)

| Xpressurself a răspuns (pentru Carla01):

Soro?

| Carla01 explică (pentru Xpressurself):

Frate laughing)

| Drolja a răspuns:

XX şi XY.
Fundă?

| IonutCG90 a răspuns:

Camelia și Gheorghe sau mai modern Cami și Gigi big grin

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

În sfârşit un om normaal laughing), cred că eşti singurul care a răspuns conform întrebării mele!

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

Dacă nu dai fundă te las să mă pupi(că văd că-n poză asta faci) și n-ai vrea asta big grin tonguePPP rose-- glumesc.

| Carla01 explică (pentru IonutCG90):

Ţi-o cam luaşi în cap laughing

| IonutCG90 a răspuns (pentru Carla01):

X_x Sper să mă ierți :-s

| Carla01 explică:

În primul rând vorbeşte frumos acolo laughing şi în al doilea nu eşti obligat să-mi răspuzi, am pus întrebarea din simplă plictiseală, stai liniştit că nu le fur numele sau alte chestii părinţiilor tăi.Nu-ţi convine nu comenta, nu face chat la întrebarea mea, ok?

| Carla01 explică:

Sigur că nu laughing.din simplă curiozitate părinţii ţi-au pus numele XXXY? rolling on the floor)

| teoul a răspuns:

Cristian și Ana-Maria

| Laur633862718 a răspuns:

Mama:Andreea Tatal meu biologic:Bogdan(nu mai traieste) si tatal meu vitreg:Claudiu