| user5493 a întrebat:

Cum se poate castiga la pariuri zilnic?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nimeni nu castiga zilnic. Exista pariori care, dupa ani de experienta, joaca cote 1.50 sau 2 si castiga aproape zilnic la pariuri si ies in profit. Unii chiar se pot intretine din asta. Cote 1.50 si 2 am spus, sa nu-ti inchipui ca exista oameni care castiga in fiecare zi cu bilete de 10 meciuri+ si mize mici. Un meci sau maxim doua, o cota de 1.50, jucata cu bani foarte multi. Asta recomand celor care vor sa faca profit. Cei care doresc mai mult sa se distreze si sa se bucure de sport (eu), joaca bilete haotice, cu mize haotice si meciuri multe.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea ai cum, sunt manarii mult prea mari, fotbalul a murit( sau si-a pierdut din frumusete) prin aceste case de pariuri, se fac aranjamente mai peste tot, o casa de pariuri nu iese niciodata in pierdere, sa stii asta!

| OldSoul a răspuns:

Eu unul mergeam pe instinct, dar in cele din urma scoteam cam cat bagam, nu merita.

| WaterDrop a răspuns:

Crezi daca se putea castiga zilnic la pariuri, ar mai exista case de pariuri? Sunt indeajuns de destepti sa calculeze cam orice, incat sa nu existe prea multi castigatori.Am cunoscut o persoana care traia doar din pariuri, suma bagata lunar fiind pe la 1100-1500 ron si scotea 3000-5000, in unele luni mai putin sau mai mult, totusi castigul era constant.

Insa acea persoana a lucrat in trecut la case de pariuri si respira sport zi si noapte.Nu poti face asa ceva fara sa pierzi enorm la inceput si mai ales daca nu esti fan al sporturilor/cunosti cum merge treaba.

| oglindasultanului a răspuns:

Aceia sunt angajati sa ia premiile rolling on the floor Joaca pe gratis, si castiga mai putin decat premiul intreg.