| UrsuletuChocolatiu a întrebat:

Cat se poate castiga la pariuri sportive de handbal pe un bilet de 5 lei?

Răspuns Câştigător
| AlexMAV a răspuns:

Depinde cate meciuri ai pe bilet si ce cota au fiecare. Eu joc la "Casa pariurilor" si acolo merg 32 de meciuri. happy

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru AlexMAV):

Deci este posibil? Vreau sa stiu daca sunt mintita. Mi se pare exagerata suma.

| AlexMAV a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Este posibil happy

10 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

5 lei, maxim 6laughing

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru DeathIncarnate):

rolling on the floor Vreau sa stiu in legatura cu cineva care mi-a zis ca a castigat 40 de milioane.

| UrsuletuChocolatiu explică:

Si chiar de doua ori pe luna? laughing

| UrsuletuChocolatiu explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :*

| vega358 a răspuns:

Cate meciuri ai si cate se castiga. baga bani happy

| Cata240 a răspuns:

Orice e posibil. Se poate castiga si de 3 ori pe luna.

| Orza_Robert-andrei_1983 a răspuns:

Depinde de cota

| killerkaraoke a răspuns:

Da. laughing 5 lei dar eu o data am luat un bilet de fotbal cu 1 leu si am castigat 10. Mi-au zis aia de acolo ca depinde si de cota!