| oly a întrebat:

Cum sint fetele cu parul roscat?

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Teribile

| Leea1234 a răspuns:

Fierbintiwinking

mira
| mira a răspuns:

Ca toate celelalte.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Inca nu stiu, dar as vrea sa aflu!

| Ben. a răspuns:

Suuuper!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La ce te referi?
sunt fete normale ca si celelalte laughing

| littlesunshine a răspuns:

Roscatelaughing

| greg a răspuns:

Fiecare fata trebuie sa fie unica in felul ei, altfel traieste degeaba. Mie imi plac si blondele si brunetele si roscatelewinking

| frida0purple a răspuns:

Roscate!
yawn

| thespy a răspuns:

In general au doua picioare, doua maini, doi sani, un cap...nas, gura, ochi...si tot asa... Dar n-ai vazut nici una pana acum? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai tari si mai focoase fete din lume. Ajung la orgasm mult mai usor si stiu sa savureze placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca focul.adica...,fierbinti! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Eu sunt roscata. si sunt foarte normala laughing 2 maini, 2 picioare. 2 ochii ( verzi ) laughing nu sunt ciclop laughing deci sunt normala... intr-adevar se zic de roscate ca sunt focoase...( vorba fie intre noi. asa e laughing)