| anonim_4396 a întrebat:

Va plac fetele cu parul foarte roscat (natural) si cu pielea foarte alba?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Daaa.au un aer interesant, ies din tipare.nu mereu intalnesti asa ceva deci sunt super mai ales prin faptul ca sunt diferite.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Asa sunt eu decat ca am parul saten-roscat. Mie imi place foarte mult cum arat si mai ales ca am si pistruii.

| WR104 a răspuns:

Alea-mi plac cel mai mult.

| JustMusic a răspuns:

DA.Intre piele si culoarea parului e un contrast destul de mare ceea ce te ajuta sa iesi in evidenta.

| cristiiiiiii a răspuns:

Da de ce nu? nu aspectul fizic este cel mai important intr-o relatie.

| Lora1 a răspuns:

Daaaa :X le ador! :X