| jess179 a întrebat:

Cum sterg un blog de pe blogger?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi blogul. Clic pe Setări și apoi pe Altele. Se deschide fereastra în care apare Șterge blogul. Alegi Elimini blog sau Șterge blog. (Poți să-i faci înainte de ștergere completă un backup - să-l descarci, dacă te vei răzgândi în termen de trei luni.)

| biwltyad a răspuns:

Intra pe undeva, unde arata toate blogurile ( nu stiu, blogurile mele, sau la utilizator, gasesti tu )
Iar acolo sunt afisate blogurile tale, cautal pe cel nedorit, unde ai mai multe obtiuni si alege 'ascunde ', altceva nu poti face, dar nimeni nu il va mai vedea, de parca nu ar fi existat, funda? daca nu intelegi spune-mi sa-ti explic mai explicit

| JustSid a răspuns:

Te duci unde ai toate blogurile selecteazal pe cel nedorit intri in setari element unde scrie Instrumente pentru blog da i sterge blog

| karmenkelly a răspuns:

Pentru a şterge întregul blog, accesaţi fila Setări | Elementar. Asiguraţi-vă că aţi accesat blogul corect şi că doriţi să ştergeţi definitiv blogul din contul dvs. Apoi faceţi clic pe „Ştergeţi acest blog". Se va şterge totul, cu excepţia fotografiilor pe care le-aţi încărcat pe blog. Acestea vor rămâne în albumele Picasa, pe care le puteţi accesa de la adresa picasaweb.google.com. E luat de pe insusi site-ul blogspotului. Funda?

| mariahoran a răspuns:

Intri pe blogul respectiv la setari si acolo va aparea mai jos ''altele''. apasa acolo si iti va aparea ''stergeti blog''