| bubu12234 a întrebat:

Cum sunt organizati stundentii in sesiune? Dau toate grupele, sau?

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Depinde.
Noi suntem doua serii a cate aprox 130 de elevi fiecare. Fiecare serie are 4 grupe. La unele examenel dam pe serie, adica 130 intr-un amifiteatru mare, la unele examene dam pe grupe, adica in sali de clasa doar grupele. De cele mai multe ori dam pe serie, cele cu grupa mai rar, la laboratoare si chestii care le facem pe calculator. O singura data am dat tot anul intr-un amifiteatru mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula cate doua grupe din patru daca seria are vreo 100 studenti.