| OanaG a întrebat:

Cum te-ai imbraca la o prima intalnire?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Blugi,o bluzita din in alba sau crem,un cardigan bleumarin, balerini bleumarin asortati cu cardiganul, un lantisor delicat si o bratara argintie :*.

| elasexygagica a răspuns:

Rochie alba mulata foarte transparentalove struck

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameJunior a răspuns:

Intr-o rochie de seara rosie+niste pantofi cu toc+un lantisor de aur+niste cercei tot de aur.
sau
o bluza cu meneca lunga+o geaca de blugi+niste colanti+niste ghetute cu putin puf pe dinafara+o bratara colorata
sau
un tricou alb pe care scrie,, Te iubesc"+o fusta de blugi+niste sandale albastre
Mda, varianta asta merge mai mult vara.

| soricori a răspuns:

Pai eu sincer la prima intalnire eram in garderoba mea si ma tot stresam sa gasesc o bluza frumoasa si un blug dar de fiecare data incepeam sa zic : prea disco prea de casa prea casual prea nebunatica, pentru ca tot imi spuneam in gand trebuie sa ma placa o sa imi dau toata silinta sa il las cu gura casca si insfarsit gasisem cu ce sa ma imbrac cu niste blugi stramti si un fel de plover cu mainele scurte si cizme cand m-am intalnit se uita asa gura casca la mine si ma gandeam probabil nu ii place cum m-am imbracat apoi eu ma uitam cu fata intristata la el iar el gandea probabil nu ma place stiam euu, scuze poate tu ai vrut sa stii cu ce sa te imbraci dar eu ti-am povestit ce mi s-a intamplat mie la prima intalnire imi vine sa rad de fiecare data cand povestesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comod si decent. Casual.