| KiaraHoney a întrebat:

Cum te-ai imbraca la prima intalnire? Ceva elegant sau ceva casual? Detalii? happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

M-as imbraca in ceva, in care ma simt bine - frumoasa, relaxata, naturala. Cel mai probabil, in ceva casual cu o usoara doza de eleganta (regasita poate mai mult in accesorii). Dar depinde si de stilul partenerului, si de locul ales pentru intalnire, si de starea mea de spirin la momentul respectiv...

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee_4511 a răspuns:

Ceva care sa ma avantajeze.in care pur si simplu sa fiu ''eu'' happy