| smile20000 a întrebat:

Cu ce ma pot imbraca la prima intalnire?(e seara la 8)

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Depinde unde mergi. La o intalnire normala prin oras, la un suc m-as imbraca astfel : http://www.divahair.ro/......fetele.JPG sau cu pantaloni/fusta scurta pentru a fi mai provocatoare :>

Pa, pa!

9 răspunsuri:
| Leylla a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te imbraci cu o fustita mini(acum nici prea scurta ca sa nu isi faca o parere proasta despre tine) si in sus intr-un tricou (trendy) si niste pantofi cu toc subtire, si bineinteles niste accesorii

| mona a răspuns:

Cu ceva ca sa fi cat mai naturala si sexi

| Adynutza_2910 a răspuns:

O rochita mulata.winking

| crazycolor a răspuns:

Depinde unde este. daca te duci intr-un restaurat poti imbraca ceva elegant, dar nu foarte...chiar si niste blugi merg cu pantofi cu toc sau fara si cu o bluza sau tricou cu un aer mai elgant putinhappy

| Cryssu17 a răspuns:

Cu o rochita, daca vrei sa fii sexi`. sau ceva mulat, cu putin decolteu.love struck daca as fi acolo sa`mi arati hainele, ti-as spune perfect!

| fericitaaaa a răspuns:

O rochita cu floricelelove struck

| cupyyyy a răspuns:

Cu o rochie frumoasa care in timp o sa ramana preferata ta, cu valoare sentimentala.[asta daca totul merge bine in seara cu patima; D]

| esrarkeş a răspuns:

Casual

| BaяbieGυяl a răspuns:

I-ati niste platforme niste pantalorini scurti un maieu si o vestuta lunga neagra simpla din bumbac si o geanta plic ori foarte maree. sper ca te-am ajutat