| VisSs a întrebat:

Cum va imaginati lumea in 2035?

Fara raspunsuri in genul : Nu apucam noi nici 2012 ca vine sfarsitul lumii.

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu foarte schimbata. happy

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
La cum e acum...mi-e greu să cred că va merge spre rău, căci aucm suntem în stadiul de jalnic(nu mă refer doar la politică ci și mediu, boli etc.).Eu sper totuși că lumea s-ar putea schimba și să meargă pe calea bună.

| loveiseverything a răspuns:

Cred ca in 2035 Romania o sa fie ca tarile straine de acum, si-asa suntem in urma cu mult fata de straini : )))

| DilauRo a răspuns:

Buna.Eu imi imaginez lumea in 2035 ca si acum. O lume plina de ura, minciuna si alte chesti de genu asta. Desigur daca pana atuncea incultii care conduc unele tari nu vor incepe un al 3-lea razboi mondial care de fapt ar fi un razboi nuclear si ar duce la sfarsitul lumii. Asa sunt eu mai pesimist nu am ce sa fac. Pa.

| ellalove a răspuns:

Stiu doar ca tehnologia va avansa destul de multoh go on si chiar asa vi curioasa vad cum se comporta oameniwinking nu stiu dar va fi o lumee rea si plina de conceptii proaste ca si acumoh go on

| VisSs explică:

JuStDiSy am spus 2035, nu 2235.

| DiiXdii a răspuns:

Tot ce pot vedea sunt masini zburatoare, roboti care sa ne faca trburile case plutitoare si tot felul de ciudatenii!