| anonim_4396 a întrebat:

Cum vedeti in ochii vostrii sexul opus? pentru baieti:ce este pentru voi femeiea? si pentru fete:ce este pentru voi un baiat?

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

Vechii greci spuneau că bărbatul este o jumătate dintr-o sferă și femeia la fel, iar când se întâlnesc jumătățile potrivite formează întregul. Femeia? este mama noastră apoi iubita, omul de lângă noi care ne acceptă toanele, ne îngrijește, ne iubește și pe care mulți dintre noi nu știm să le apreciem,, să le iubim și să le respectăm așa cum o merită. Eu vă stimez și vă respect, iubite, mame, soții, femei. Chiar dacă este greu să recunoaștem, femeia este centrul universului!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Specie neidentificata, neinteleasa, cu comportament ciudatlaughing

| Flav a răspuns:

Femeia? O enigma.

| Ea12345 a răspuns:

DIn postura de fata, eu vad sexul opus ca si cum el ar vrea mereu sa o aiba pe ea.
"Barbatii fac legile, femeile fac moravurile".