| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete:ce fantezii aveti cu baieti?/cum ati pedepsi un baiat?
Pentru baieti:ce fantezii aveti cu fete?/cum ati pedepsi o fata?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

As lua probabil disable la cont, de ti-as scrie macar pe sfert, la ce ma gandesc.Pe scurt, As faceao sa moara, apoi sa renasca, asemenea pasari pheonix din propria cenusa.Rasuflarea mea pe trupul ei ar alintao precum stelele sunt 'alintate' de privirile indiscrete ale oamenilor curiosi de misterul etern.Ce se afla dincolo de stele, Si evident celalalt mister, sa putem inteleg femeile, sa le putem fi alaturi si multe altele.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Fantezii?
Bă, vreau să stau cu ea sub pat, să ne ținem de mână și să ne uităm la stele.
Cum aș pedepsi-o? Nu poți pedepsi o fată, e imposibil. Mai ai de învățat.

| Doub a răspuns:

I-as da cu o vanata/rosie/lada frigorifica/galeata/urs polar in cap.blushing

| AirănMeidăn a răspuns:

La colt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-as intinde pe o masa de tortura si de aici nu-ti mai spun...