| zGohan a întrebat:

Cum vedeti lumea jocurilor pe calculator? Dar despre lumea fictiunii literare?

2 răspunsuri:
| fanmetin23 a răspuns:

Serios.nu stiu si eu am tema asta de facut la romana. Daca si tu ai aceeasi tema te sfatuiesc sa o copiezi de la un coleg.rolling on the floor

| andrew131 a răspuns:

Daca aveti aceeasi tema poate sunteti in aceeasi clasa.de ce nu va lasati mesaj privat cu numele vostru? atunci veti stii daca sunteti colegi. zic si eu.altfel nu stiu cum ati putea avea aceeasi tema.