| AnaÎşiSchimbăNumele a întrebat:

Cum vi s-au parut subiectele la evaluarea nationala? Sunteti multumiti de ce ati facut? Cum credeti ca va fi la mate?
Si aveti idee cand si unde se afiseaza baremele la romana?
Siii succes din nou!

Răspuns Câştigător
| Diamond_1649 a răspuns:

Eu am baremul de corectare, daca il vrei lasa-mi un mesaj:*. Iti urez succes la mate:*

2 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele explică:

@Diamond, am gasit baremul chiar acum cateva minute...hee hee Oricum, multumesc si succes de asemenea. happy

| jasmine11 a răspuns:

Pai se afiseaza pana in 29 a fost usor la romana dar la mate is botacryingcrying nu stiu nimic si e si greu si bafta si tie