| eu9696 a întrebat:

Cum vi se par persoanele care nu cer niciodata, nu accepta niciodata si nu au nevoie niciodata de sfaturile altora?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu ascult sfaturile la toti, ascult evident pus intre ' ' Cand imi spun sfatu, ori ascult si nu bag la cap, ori ma uit pe pereti.Mai ales cum fac unii care tin chiar cu orice pret sa iti spuna sfatu lor, te cam seaca si nu ai cum sa scapi.Eu ca sa scap incep si aprobez " Mda, aham... da. stiu ai dreptate, asa o sa fac, dar nu stiu chiar asa e? " Si apoi laughing schimbam subiectu blushing

| sappy a răspuns:

O persoana egoista, care va avea de pierdut daca nu stie sa fie echilibrata!

| RAY a răspuns:

Inteligente,doar gunoaiele dau sfaturii sti

| Ibrahimovic a răspuns:

Introvertite si incapatinate. Nu se poate sa le stii pe toate, sa n-ai nevoie macar de o parere din partea cuiva, candva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Poate se descurcă singure, sau poate sunt prea orgolioase happy.

O zi frumoasă!

| frostxtq a răspuns:

Independente

| MskDesign a răspuns (pentru frostxtq):

Sau ignorante si arogante.

| frostxtq a răspuns (pentru MskDesign):

De ce? Pentru ca nu au nevoie de parerea altora si se pot informa singure?

| MskDesign a răspuns (pentru frostxtq):

O astfel de persoana, in contextul intrebarii, ar trebui sa fie perfectiunea in absolut, ceea ce nu exista.Ca vrem sa fim independenti, este un alt discurs.

| fqwaf a răspuns:

Depinde de stiuatei, ori puternice, ori incapatanate, ori proaste