| Duucu a întrebat:

Daca ai fii Dumnezeu pentru o zi, ce ai face? happy

23 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Aș da o mână de ajutor oamenilor care chiar au nevoie și aș pune un bilet la loto cu numere prezise. laughing

Numai bine.
P.S: Dar tu?

| Musique a răspuns:

În primul rând, nici măcar nu m-aș gândi la asta.

| irbis a răspuns:

M-as face nemuritor.

| bloodyhell a răspuns:

As merge la toate concertele rock din acea zi.

| OOOLEOOO a răspuns:

As renunta la existenta iadului...sa fimi seriosi ce om ar merita sa sufere in vesnicie?!?

| Duucu explică (pentru OOOLEOOO):

Mi-a placut raspunsul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as dori asa ceva deoarece nu-mi sta in putere nici sa-mi inchipui asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ucide jumatate din populatia Terrei, as darama toate bisericile din lume, as aduna toti banii din lume, si le-as da foc, m-as duce sa dau mana cu Satan, si apoi m-as sinucide.

| Aneurysm a răspuns:

L-aş pune pe Dave Mustaine preşedintele lumii.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Aneurysm):

Sau pe Serj Tankian, ca tot e el in politicahappy

| Aneurysm a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Yep. E o gamă largă de idoli pe care i-aş pune stăpâni pe mapamond. Lenea mă împiedică să-i numesc pe toţi.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Aș încerca să fac lumea după bunul meu plac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

De unde rezulta ca ne-am trezii imediat cu mai multe spitale de "glumeti"

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Atâta răutate crezi că am?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

kiss Nu, dar daca nu sti conotatia cuvantului "glumeti" ti-o pot explica

Răspuns utilizator avertizat
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

As da cate o casa oamenilor fara adapost si as face pace in lume

| Izomer a răspuns:

Habar n-am ce as facem.
Probabil as oprii razboaiele ce se poarta in Irak... as incerca cat de cat sa fim mai uniti... si mai departe, nu stiu.

| Labyrinth a răspuns:

M-aş sinucide.

| PunkieMuff a răspuns:

As face pamantul planeta rockerilor.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Probabil as avea grija de cei care chiar au probleme, le-as da un imbold ca sa mearga mai departe, aa si i-as pedepsi pe raufacatori, si nu in ultimul rand o sa am grija si de mine laughing

| bl3273m a răspuns:

As F.E toate fetili laughing
Si as lua de la bogatas tot ce as vrea.

| alexandru155 a răspuns:

Eu as face nuai bine pentru toti locuitorii pamantului