supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Daca ai haine si n-ai ce face cu ele, poti sa le duci la un magazin second had sa le vinda si sa impartiti banii? laughing))) A facut cineva asta? Adica ar accepta cineva sa-ti vanda hainele? Apropo, de unde primesc magazinele astea hainele? Stiu ca sunt din strainatate, atat

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca nu vrei sa le donezi da, cred ca poti sa le duci si la un sh.Doar ca posibil sa ai nevoie de cunostinte ce sa aiba magazin ca altfel va trebui sa mergi de la unul la altul sa intrebi.

| SilentRain a răspuns:

De asta nu prea am mai auzit,...dar parca era un site care vindea haine

| SilentRain a răspuns:

App,Supa de ceapa e mega naspa big grin

| supadeceapa explică (pentru SilentRain):

Ploicica, a venit toamna sad trebuie sa bagi supica de ceapa ca sa nu racesti.

| SilentRain a răspuns (pentru supadeceapa):

Chiar sunt racit/a sad, si sarmalele sunt bune pentru raceala ....mai bune ca supa de ceapa

| supadeceapa explică (pentru SilentRain):

Nu sunt, ceapa e aliment minune sad sarmaua e doar văcuță masacrată și înnăbușită-n varză puturoasă

| Catalina990099 a răspuns:

Dacă le dai factură poatelaughing de ce nu le duci la un orfelinat ceva? O familie care are nevoie!

| supadeceapa explică (pentru Catalina990099):

Am donat o gramada la orfelinate de-a lungul anilor.

| aDEeLAa a răspuns:

Shedd e un site pe care iti poti vinde hainele. Mai exista si remix parca