| MadagasHardwell a întrebat:

Daca ai o casa intr-o padure pe un varf de munte se depune praf de mobila?

4 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Bineinteles! dar mai putin, aerul fiind mai curat...

| AutumnDay a răspuns:

Mai sa fie, se pare ca nu-ti place deloc sa stergi praful. Nici mie, dar nu stiu daca chiar m-as muta pe un munte doar ca sa nu-l sterg. Oricum, interesanta intrebarea ta.

| cristimihailov a răspuns:

Praful se va depune in casa deoarece vine din casa: paturi, covoare, haine, piele moarta, etc.

Praful se va depune si in afara, poate mai putin, dar va fi un pic mai fin.

| MadagasHardwell explică (pentru AutumnDay):

Cui ii place?! chiar ieri stergeam praful de pe mobila de la mine din camera si mi-a venit in gand intreabarea asta laughing