| Zebi a întrebat:

vreau si eu un film de groaza/thriller mai nou, dar ceva in gen caniste prieteni merg in padure sau se ratacesc.gasesc ceva casa goala.sau ii ataca ceva.

sa fie ceva in padure sau la munte ca alea imi plac.(nu cu yeti ca le-am vazut)

mersi funda.

1 răspuns:
| Fyfy233 a răspuns:

1.Drag me to hell (O contabila urmarit de un blestem care timp de 3 zile este chinuita )
2.The uninvited (o fetita carei i-a murit mama se intoarce acasa cu banuiala ca moartea nu a fost un accident si actuala sotie a tatalui ei este de vina)
3.One missed call (adolescenti primesc un apel pierdut cu data de ziua urmatoare si un mesaj vocal iar la data pierderi apelului acestia mor)
4.Sorrority row (un grup de 5 fete incearca sa dezlege un mister)
5.Forget me not (o fetita care ascunde un secret)
6.The Grudge (o femeie vine intr-o casa pentru o zi sa aiba grija de o batrana si gaseste un cadavru)
7.Dead silence (2 soti primesc intr-o zi o marioneta care o omoara pe femeie)
8.They wait (intr-o fabrica chinezeasca o fetita a murit chinuita de patron si acum bantuie)
9. Orphan (o fetita mica, aparent perfecta este adoptata de o familie noua)
10.Devil (intr-un lift sunt 5 persoane care au facut fapte rle,una dintre el este diavolul insa nu stiu care iar ei sunt omorati pe rand)
Ti le recomand pe Drag me to hell, Devil, The uninvited.