Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa te transformi intr-un animal, pe care l-ai alege?

299 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

În măicuța cosmică laughing

| Melcul a răspuns:

In cățel Yorkshire Terrier.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In catelusul pe care l-am pierdutsad
adica un pechinez imperialstraight face
O zi buna tuturorhappy

| reginanopti0555545 a răspuns:

Pantera neagra

| AlexutzaBha a răspuns:

Buna!
Eu mi-as dori tare multttt sa ma transform intr-o pisicuta mica si draguta si pufoasa sau intr-o catelusa tare dragalasa happy

| iuyugu a răspuns:

Intr-un Tigru Alb.
Roar! laughing))

| ImCalledLamă a răspuns:

Intr-un catel, maianez, sa pot simtii si eu chinurile prin care ei trec, si sa imi para rau ca nu am facut mai mult pentru ei. Sau, daca locurile sunt ocupate, intr-un cal alb, sa pot fi libera si stapana pe ce fac, fara nici o regula.

| OnuOnulică a răspuns:

Într-un leu, cred.

| Narcis2007 a răspuns:

Intr-un vultur

| Mădă0611 a răspuns:

Fluture. As vrea ghepard, leopard sau leu, dar pe langa ca hrana se misca repede si cu stomacul gol e si mai greu de prins, m-ar vana oamenii. oh go on

| PedoBarbie a răspuns:

Un peştişor sau o pisicuţă.
PS: E o întrebare foarte dificilă pentru mine. Find o iubitoare de animale mi-e greu să aleg un animăluţ în care aş putea să mă transform.

| CosminC86 a răspuns:

Intr-un lup.

| SLS a răspuns:

In fluture ca sa pot zbura

| wolder a răspuns:

Pasare

| DeshiBebe a răspuns:

In Basescu.

NOname
| NOname a răspuns:

Om.

| LTAA a răspuns:

Aș fi un gândac de bucătărie. Tot vietate este și aia.

| FrateleAndrei a răspuns:

Intr-o pisică.

| nnm a răspuns:

Leu

| SabinaQueen a răspuns:

O catea mica si draguta foc, asa cum era fosta mea catea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae Guţă, şi aş începe să cânt rock.

| TempestUV a răspuns:

Intr-o pisica dragalasa si pufoasa si sa numeresc in casa unor bogatasi ca sa traiesc in puflaughing

| JohnnyWylde a răspuns:

Leu

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Intr-o pasare puternica, care poate zbura mult si bine fara sa oboseasca, sa se ridice la altitudini gigantice si sa fie rapida... sa fiu liber.

| Dannyofficial a răspuns:

Intr-o pasare clar!

| Antimanele104 a răspuns:

În şoim, categoric! Ador păsările de pradă, şi apoi nu ar mai trebui sa port ochelari de vedere(nu degeaba se foloseşte sintagma "ochi de şoim" big grin)

| oprescudorin11 a răspuns:

Intr-un scorpion, ca toti ce conduc tara!

| GoodDay9 a răspuns:

Wolf,i feel lonely like a wolf happy.