| DoLc3MaRi3 a întrebat:

Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Păi să le luăm pe rând:
1.Să zbor. Ar fi cam aiurea, la un moment dat m-aș plictisi. Și probabil aș pune ceva pe mine, din lipsă de efort.
2.Să fiu invizibil. Asta ar suna bine, dar ținând cont de doza de perversitate moștenită de la bunicu, aș face numai tâmpenii.
3.Să citesc gânduri. N-am nevoie de o putere specială pentru asta, mă descurc binișor. Nu la perfecție dar le intuiesc destul de bine.
Nu mai am idei. Oricum, restul superputerilor ar fi banale. Să am lasere în ochi. Da, mi-aș încălzi șaorma.

Deci, nu vreau nicio superputere.

| OldSoul a răspuns:

Sa ma pot face invizibil.

| Doub a răspuns:

Sa zbor.straight face

| AirănMeidăn a răspuns:

Sa citesc gandurile, normal.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Viteza lu' Flash

| EnvyU a răspuns:

Read minds, ce poate fi mai puternic decat sa stii toate secretele tuturor, ai putea avea tot.

| Vanqu1sh a răspuns:

Ghost Rider!

| Ryuunosuke a răspuns:

Pai eu unu as alege puterile lui Prototype 2 tongue

| mititelumarius a răspuns:

Sa am abilitatea de a avea orice super-putere doresc!

| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Sa am o superputere ce le conține pe toate:
1)Sa întorc timpul înapoi(daca greșesc)
2)Sa zbor
3)Sa fiu invizibila
4)Sa fiu foarte rapida
5)Sa pot ridica orice(de la dulapuri ...pana la. mașini)
6)Sa pot respira sub apa cat vreau
7)Sa ma schimb in ce vreau(animale, plante, prieteni)
8)Sa controlez apa
9)Sa controlez focul
10)Sa controlez aerul
11)Sa controlez pământul
12)Sa creez furtuni sau sa pot face sa apăra soarele, sa ningă etc...