| KillMePlease a întrebat:

Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?

58 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Indestructibil ar fi una din puterile care mar caracteriza, atunci mi-as putea exteoriza si latura pe care o tin ascunsa thinking dar cine stie, poate va veni si ziua asta (6) devil

| LoveSleep a răspuns:

Să-mi pot face patul și să mă spăl pe dinți fără să ridic vreun deget.

| KillMePlease explică (pentru LoveSleep):

Oo, domnu' LoveSleep o revenit, buna ziua! laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru KillMePlease):

Bună seara, de fapt.
Da e ok, intenția contează.

| KillMePlease explică (pentru LoveSleep):

Buna dimineata de fapt, dar intentia conteaza.
big grin

| KamaSutra a răspuns:

Sa ma pot strecura in mintile oamenilor sisa vad ce gandescbig grin

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

M-am gandit si eu la asta, dar apoi mi-am zis ca ar fi preea plictisiitoor. Daca as stii ce gandesc ei, atunci unde ar mai fii misterul? Bine...In unele situatii chiar as vrea sa stiu ce gandeste cineva...Dar..Mna laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Sau sa pot zbura... Asta chiar ar fi fainhee hee

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Asta da...Aaahh....Norisooriii

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

La ce ma gândesc acum?

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Acum concepi un plan pentru ciordirea palariei lui Freaak laughing))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ba ce stii...Esti uimitoare. (*^▽^*)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Eeee, siii tuuuuu, draguto.
,, Dă s' tiii puuuup" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Hai s' mă pupi. (*´з`)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Haida happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Muah muah!(*´з`)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Muah Muah Muah (*¯︶¯*)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa pot calatori in timp, in toate sensurile.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intodeauna mi-am dorit sa ma teleportez. thinking

| KillMePlease explică (pentru DarkOrbitMoon):

Si asta ar fi o idee buna... Ma intreb daca ar functiona planul meeu.
Hmm...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sa zboooooooor

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Flllyyyyy butttteeerrrrflyyyy laughing))

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

I belive I can flyyyyyy

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Flyyyy Ffflllyyyy, babbbbbbeeeeee
*tananananammmm*

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ca un flutulasi. (^ω^)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt un futuras laughing

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Fluuutuulaasuulleee :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Erau fluturii aia "cap de mort" thinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, iz urâți rău. Ma sperie!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

happy
Sunt aici. Acum sunt acolo. Zboooor

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

,,Sunt oo flooaree cuuurgaatoaaree" laughing)
Ba, de acum iti zic : flutulas laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu am salvat unul din mâinile colegilor si a doua zi nu l-am mai gasit unde-l pusesem. A zburat! Sunt o eroina! (*‘ω‘ *)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Ahm... ok

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa primești o medalie din ciocolata pentru asta.
App, ai citit "Fluturi"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Fluturi? De Irina Binder? Cea cu doua volume? Din păcate nu. Ba si am avut cartea. Daca-ti spun ce am facut azi razi de mine. E legat de carti.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cartea aia.
Acuma spune ca m-ai făcut curioasă! big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi spuuuuuui? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ai răbdare ca apar greu răspunsurile. Deci, m-am dus acum nu stiu cat timp la biblioteca sa iau o carte si am luat-o. "Lorelei" si nu am citit-o. Si acum câteva zile mi-am amintit ca trebuie sa duc "Enigma Otiliei" înapoi, si am gasit cartea. Si m-am apucat sa o citesc. Era asa frumoasa. O poveste de dragoste asa de frumoasa, si pana la urma, Luli moare la spital si Catul Bogdan se arunca in Dunăre, "caci doar asa putea scăpa de femeia ce se tinea dupa el ca un câine dupa o bucata de carne cruda". Ba si am început sa plâng...si plângeam. Si a intrat mami in camera si a început sa rada de mine. Ba si eu nu mai puteam de plâns. Deci sunt aaa sensibila la finaluri triste. Deci eu îmi varsam lacrimile amare, si mami râdea de mine. Cum sa razi de cineva care plânge. Mi-a spus "copilule cand ai mai creste si tu". Daca eram un copil, nu terminam cartea.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar trebuia să îmi spui cum se termină? raised eyebrows Pot sa o citesc si eu.
Am plâns si eu când am citit o carte. Doar ca eu am plâns pe tot parcursul cărții caci pana la urma avea un final fericit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Am plâns si la "Cartea nuntii" mai ales cand a cerut-o. Ce emotionant. In cartea asta nu mai mor. Trăiesc fericiti. (^ω^)

| Duucu a răspuns:

Ce mi-as dori sa pot citi gandurile uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scot flăcări din mâini, gura, pe scurt, sa ard.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Sa arzi tu sau sa-i arzi pe ceilalti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Sa ard tot ce-mi iese in cale. (^ω^)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Si pe minie? sad ≧﹏≦

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Tot răul care-mi iese in cale. Nu pe tine. happy

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Aa....Deci eu sunt : bineelee laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu invizibil...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu invizibil

| Happyjump a răspuns:

Teleportarea, asta ar include mai multe lucruri, de exemplu m-as putea teleporta in corpul unei păsări.

| kiri11 a răspuns:

Tinand cont ca terra este in continua dezvoltare si are multe de aratat. Nemurirea cu siguranta big grin

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Sunt deja vrajitoare, nu mai am nevoie de altceva.

| xXGaByxD a răspuns:

Sa ma pot telporta :X ar fi bestial

| MarcelineBMTH a răspuns:

Sa poti deveni invizibil si sa treci prin orice

| stepanadrian a răspuns:

Să fiu suficient de înțelept încât să pot ajuta pe toți cei care-mi cer ajutorul, să pot oferi valoarea prin tot ceea ce fac iar oamenii să-și amintească de mine mult timp după ce nu voi mai fi. Asta încerc să fac și cu blogul meu http://stepanadrian.ro/

| Maria_Teodora_1993_oBUz a răspuns:

Eu mi-as alege toate puterile din lume. Exemple:sa ma teleportez, sa ma transform in ori ce animal vreau, sa zbor, sa ma fac invizibila,happy ar fi suuuper!