| anonima0101 a întrebat:

Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?‎

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori superputerea ca sa mai pot avea alte 999999 de superputeri.

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Foarte originalwinking laughing Respect! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima0101):

Mersi! laughing

17 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Sa zbor as dori foarte mult happy

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Sigur si sa ma teleportez in orice loc si oriunde ar fi fain, ar fi mai rapid sa ajung unde doresc dar mai fain e sa zbori

| anonima0101 explică (pentru DenisIonut01):

laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta sa zbor. as fi primul om pe pluto laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa citesc ganduuuri.

| dianaaaaax a răspuns:

Să mă teleportez.

| maria999 a răspuns:

Hm, cred ca ar fi interesant sa pot zbura happy

| Andreiu68 a răspuns:

Eu vreau sa opresc timpul -gen toti oamenii sa steie nemiscati si dupa cand zic eu ceva o comanda sau sa bat din palme,oamenii sa se miste la loc- timpul revine la loc,dar sa nu mai stie nimic de trecut si cand le spun ceva sa imi faca moravul,sa vina dupa mine,sa faca sex, iar daca se mai poate as vrea sa ma transform in animale nu mari (pasari, pisica, pantera, kangur etc)

| anonima0101 explică (pentru Andreiu68):

Sa faca sex rolling on the floor perversule.

| robi1990 a răspuns:

Sa vad prin hainele doar la femei

| Blackened a răspuns:

Să fiu invizibilă.

| LoveYou7784 a răspuns:

Nu stiu probabil mi-ar placea sa citesc gandurile oamenilor laughing