| anonim_4396 a întrebat:

Daca am depus o cerere de transfer la un liceu unde anul acesta s-a intrat la filo cu media 7.60, iar eu am media de la sfarsitul clasei a 9 a de 8.88 credeti ca o sa fiu acceptat?

Am mari emotii si mi-e frica ca ma vor respinge cu toate ca secretara de la liceul la care am depus transferul a zis ca dupa media pe care o am ea spera sa fiu acceptat.

Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Jannah a răspuns:

Frate ai mai intrebat asta, raspuns este da...

| anonim_4396 explică (pentru Jannah):

Am intrebat, dar am mari emotii si mi.e frica ca voi fi respins.